Yildizal.com ve SurprizStar.com‘ dan aldığınız her yıldız paketi fırma garantisi altindadir.

Satın alınan yıldız paketini zarar vermeden,teslim tarihinden 7 günlük süre içinde teslim sekli ile iade edebilirsiniz. Gönderim sırasinda zarar gördüğünü düşündüğünüz yıldız paketini teslim aldiğınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer yıldız paketinde herhangi bir zarar varsa kargo firmasina tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün alındiktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmis olduğunuzu unutmayınız.

Müşteri paketi ,kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdur.

TESLİMAT SÜRESİ

Yildızal.com ve SurprizStar.com sitelerinden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size yollanması gereklidir. Ayrıca gerekli görüldüğü takdirde siparişte alt sınır gözetilmeksizin siparişleriniz Banka Güvenlik Onayından geçirilebilmektedir. Bu işlem kredi kartlarınız ile kötü niyetli 3. kişilerin alışveriş yapmasına engel olmaktır. Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, siparişler kargoya teslim edildikten sonra en erken 1, en geç 2 iş günü içinde ulaştırılacaktır. 3 günlük süre azami olup uygulamada genelde 3 iş gününde siparişler elinize ulaşmaktadır.

İADE KOŞULLARI

Yildizal.com ve SurprizStar.com olarak müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir. İsimlendirdiğiniz yıldız paketini teslim tarihinden itibaren 7 günlük süre içinde teslim şekli ile (312) 466 65 02 no'lu INTERNATIONAL STAR CERTIFICATE müşteri hizmetleri hattımızı arayarak iade edebilirsiniz. Paranız yıldız paketi elimize geçtikten iki iş günü içinde hesabınıza iade edilecektir. Firmamız yıldız paketinin içinde herhangi bir kırılma, yırtılma ve benzeri durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilmemesi halinde yıldız paketini iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

SİPARİŞ İPTALİ

Kredi kartıyla ödemiş olduğunuz siparişinizi iptal ettirmek istiyorsanız (312) 466 65 02 no'lu INTERNATIONAL STAR CERTIFICATE müşteri hizmetleri hattı'nı arayarak ya da siparisiptal@yildizal.com adresimize sipariş numaranız ile birlikte mail atmanız yeterlidir. Eğer yıldız paketi kargoya verilmemiş ise iki iş günü içinde paranız hesabınıza iade edilecektir.

info@yildizal.com

 
Amerika'da 1980 li yıllardan bu yana yapılan ve binlerce kişinin sevdiklerine armağan ettiği bu özel hediyeye siz de International Star Certificate aracilığı ile sahip olabileceksiniz. International Star Certificate sayesinde gökyüzündeki yıldızlara sevgilinizin, arkadaşınızın, ailenizden bir kişinin ya da değer verdiğiniz herhangi bir şeyin ismini verebilirsiniz.


       İnternet Reklam Paketi

Tüm hakları saklıdır.
© 2008-2009. On Air Solutions Tic.Ltd.Şti.
Internet sitemiz www.yildizal.com ve www.surprizstar.com da yer alan tüm ürünler ve site içeriği, tamamıyla www. yildizal.com ve www.surprizstar.com tescilli markaları adı altında, On Air Solutions Tic.Ltd.Şti. tarafından özel olarak tasarlanmış ve hazırlanmıştır.
Herhangi bir ortamda gerek ürünlerimizin gerekse site içeriğimizin, izinsiz kullanılması halinde gerekli tüm yasal işlemlere başvurulacaktır.