Kaydımı nasıl silebilirim yada değiştirebilirim?

Siteye göndermiş olduğunuz kaydınızı info@yildizal.com eposta adresine talep göndererek silebilir yada değişiklik talebinde bulunabilirsiniz.

Gizlilik Politikamız Neleri Kapsar?

Bu gizlilik anlaşması www.yildizal.com ve www.SurprizStar.com adresleri icin geçerlidir.

Herhangi bir sitede Yildizal.com ve SurprizStar.com'un logosunu görmeniz, bu guvenlik kurallarının o sitede de geçerli olduğu anlamına gelmemektedir. Adresi kontrol etmeniz ve gerçekten de Yildizal.com ve SurprizStar.com'a ait bir sayfa olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Zira logomuzu izinsiz ve kötü niyetle kullanmak isteyen kişiler olabilir. Böyle durumlarda lütfen bizimle iletişim kurunuz. Yildizal.com ve SurprizStar.com size ait bilgileri (fatura adresi, teslimat adresi vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşmaz. Yildizal.com ve SurprizStar.com'da bir ürün satın alırken kullandığınız kredi kartı bilgileriniz güvencemiz altındadır. Üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinizi kesinlikle göremezler. Yildizal.com ve SurprizStar.com satın aldığınız ürünun hasarsız, eksiksiz, doğru adrese ve zamanında fatura ile birlikte tesliminden sorumludur. Firmamız yapılan her satış için fatura kesmektedir.

Hangi Kişisel Bilgilerinizi Saklıyoruz?

Sitemize üye olurken girmiş olduğunuz kişisel bilgileriniz, sitemizin veritabanında saklanmaktadır.

Herhangi bir zamanda sitemizi ziyaret ettiğinizde web serverımız tarayıcınızın bağlanmış olduğu IP adresini isimsiz kullanıcı olarak kaydeder. Yildizal.com ve SurprizStar.com cookie bilgisi, sitemizin içinde yapmış olduğunuz ürün aramalarını saklar. Bu bilgiler sayesinde, sitemiz ileriki dönemlerde sizin ilgi ve ihtiyaçlarınıza göre şekillendirilecektir.

Site, üyelerin kişisel bilgilerini üç temel amaç için saklar: belirli hizmetlerde isteklerinizi yerine getirmek, karşınıza gelecek olan sitede isteğinize göre içerik ve reklam sağlamak, dilediğiniz ürünlerden ve hizmetlerden haberdar edilmenizi sağlamak.

Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği

Sitemiz vermiş olduğunuz tüm kişisel kimlik bilgilerinizi gizli tutar. Ancak yaptığınız alışverişlerde ürünü satın aldığınızda; ürünü teslim edebilmek için adınızı ve adresinizi bilmek zorundadır. Bu iki bilgi sistem tarafından firmaya verilir. Kart bilgileriniz sadece bankaya onay için gelir.

Yildizal.com ve SurprizStar.com müşterilerinin web sitesi üzerinden güvenle alışveriş yapabilmesi amacı ile, Akbank, Yapı Kredi Bankası, İş Bankası ve Finansbank altyapılarında kullanılmakta olan 128-bit SSL/SET şifreleme teknikleri kullanmaktadır. Bu bankaların kendi aralarında kullandığı ve kırılması mümkün olmayan bir güvenlik sistemidir. Kredi kartı bilgilerinin 3. şahıslar tarafından görülmesi bu sistem tarafından kesinlikle engellenmektedir.

Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfanın alt kısmında bulunan GeoTrust resmi, ve sayfanın http:'den https: sayfasına geçmesi, bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıkladığınızda şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir. Yildizal.com ve SurprizStar.com; GeoTrust güvenlik sertifikası kullanmaktadır.

Çalışanlarımız dahi kredi kartı bilgilerine kesinlikle ulaşamazlar.


info@yildizal.com

 
Amerika'da 1980 li yıllardan bu yana yapılan ve binlerce kişinin sevdiklerine armağan ettiği bu özel hediyeye siz de International Star Certificate aracilığı ile sahip olabileceksiniz. International Star Certificate sayesinde gökyüzündeki yıldızlara sevgilinizin, arkadaşınızın, ailenizden bir kişinin ya da değer verdiğiniz herhangi bir şeyin ismini verebilirsiniz.


       İnternet Reklam Paketi

Tüm hakları saklıdır.
© 2008-2009. On Air Solutions Tic.Ltd.Şti.
Internet sitemiz www.yildizal.com ve www.surprizstar.com da yer alan tüm ürünler ve site içeriği, tamamıyla www. yildizal.com ve www.surprizstar.com tescilli markaları adı altında, On Air Solutions Tic.Ltd.Şti. tarafından özel olarak tasarlanmış ve hazırlanmıştır.
Herhangi bir ortamda gerek ürünlerimizin gerekse site içeriğimizin, izinsiz kullanılması halinde gerekli tüm yasal işlemlere başvurulacaktır.